İLETİŞİM İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞIN +90 (212) 609 34 34
Politikamız

SEVAL GIDA LTD.ŞTİ, olarak amacımız, sürekli gelişim, yenilik ve büyüme ile sektöründe, kalite, gıda güvenliği, üretim kapasitesi, ürün çeşitliliği ve müşteri memnuniyetinde en üst sıralarda yer almaktır.

Kalite, gıda güvenliği ve çevre yönetim sistem şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek için, evrensel gıda güvenliği ilkelerinin tamamını araştırmak ve uygulamak konusunda kararlı bir firmayız.

Gıda güvenliği ile ilgili konularda, gıda zincirinde yer alan tedarikçi, müşteri ve ilgili birimler ile etkin bir iletişim kurmak ve insan sağlığını ön planda tutarak, ürün güvenliğinin ve kalitesinin korunmasını sağlamak ön koşulumuzdur.

Sahip olduğumuz sektör birikimini kullanarak, ürün ve hizmetlerimizde rekabetçi fiyat anlayışımızla; gerek müşterilerimizi, gerekse tüketicilerimizi , maddi ve manevi beklentilerinin ötesinde tatmin edecek yaklaşımlarla hazır gıda sektörüne öncülük etmeyi prensip edinmişizdir.

Dış müşterilerimizin tatmini için, iç müşteri ve birincil tüketici olarak gördüğümüz çalışanlarımızın da memnuniyetine özel bir önem vermekteyiz. Bunun için çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini sağlamak amacıyla eğitim faaliyetlerimizi kesintisiz olarak sürdürme kararlılığındayız.

Çevre ile ilgili tüm yerel ve ulusal kanun ve yönetmeliklere uyarak çevreye duyarlı, üretimin her aşamasında enerji tüketimi, su tüketimi, hammadde ve sarf malzeme kullanımı gibi girdilerin tamamında verimlilik ve tasarrufa yönelik tedbirleri alarak, kıt kaynaklardan azami istifade etmek temel hedeflerimiz arasındadır.

Atık yönetimi konusunda yasal mevzuatın tüm gerekliliklerini yerine getirerek, canlı sağlığını olumsuz etkileyecek her türlü etkenin, mümkün olan en az zararla  bertarafını sağlamak için azami gayret sarfedeceğiz.

Ülkemizin dünya liginde üst sıralarda yer almasına katkıda bulunmak için, sürekli olarak artan bir iş hacmi ve istihdam ile sosyal fayda üreten örnek bir firma olmak temel politikamızdır.